



від 18 472 ₴
Ліжко двоспальне з м'якою спинкою з матрацом з підйомним механізмом 160х200 Естель New Sofa
Лiжко Естель New - це шикарне стильне лiжко, яке просто не може залишитись не помiченим. Велике, м'яке, комфортне - воно створене для iдеального вiдпочинку.
Ліжко виготовлене добротно, внутрішня ніша дозволяє раціонально використати місце під ліжком, що дуже актуально для невеликої квартири. Узголів'я з тумбочками виглядає компактно і легко.
Ліжко виготовлене з матрацом ( пружинний блок) та пiдйомним механiзмом. Пiдйомний механiзм легкий і простий в експлуатації.
Підйомний механізм: пружина, за додаткову вартiсть можна замінити на газовий пiдйомник.
Вартiсть газового пiдйомного механiзму 565 грн.
Можна замовити короб з двох частин + 910 грн до вартостi.
Матерiал: каркас — натуральне дерево, фанера, оббивка — тканинна.
Розмiр спального мiсця: 1600x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 2500 мм.
Довжина: 2090 мм
Висота: 930 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна лiжка залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofa |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Пружини |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Білий, Бежевий, Коричневий, Сірий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 250 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас, ніжки | ДСП, натуральне дерево |
| Категорія тканини | 2 |