




18 135 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНИ FREEDOM МИКС МЕБЛІ СЛОНОВА КІСТКА
Двоспальне ліжко з натурального дерева Freedom з м'яким узголів'ям від фабрики Мікс Меблі завдяки своєму стильному вигляду радуватиме вас своїм бездоганним оформленням та неперевершеною якістю. М'яке узголів'я надає моделі презентабельного вигляду. Узголів'я і ізніжжя виконані в одному дизайні, мають прямокутні, чіткі форми, оббиті світло-бежевим шкірозамінником. Каркас ліжка виготовлений з дерева дуб, м'яке узголів'я та оббивка ліжка зі шкірозамінника. Основа під матрац ламелі. Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Классическая кровать Freedom Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер´єру спальні.
Габаритні розміри:
Спальне місце 160/180 х 200 см
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Розмiр спального мiсця | 160х200 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево, Дуб |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |