
8 788 ₴
Крісло для дому та офісу Офіс Sofa
Крісло як для будинку так і для офісу. Призначене для зон очікування різних закладів і офісiв, має м'яку спинку, сидіння і підлокітники. Утворює оригінальні зони для відпочинку, спілкування і розміщення гостей і відвідувачів. Вiдмiнно пiдiйде до дивану такої ж моделі.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, ДСП, оббивка - тканина, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина: 650 мм.
Глибина: 760 мм.
Висота: 910 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 91 см |
| Глубина кресла | 76 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |