

от 11 133 ₴
Диван в офіс з натурального дерева та ДСП Карат Sofa
Диван Карат (Karat) - є універсальною моделлю дивана на три місця. Цій моделі можна знайти масу варіантів застосування. Це і Ваш домашній кабінет, і офіс і навіть хол. Конструкція дивана міцна і надійна, розрахована на високі навантаження в умовах офісу. Сам диван стильний і красивий із зручною посадкою. Як покриття Ви можете використати, різні матеріали, які представлені на нашому сайті в різноманітній палітрі і з різною текстурою. Це можуть бути як шкірзамінники, так і тканинні рішення.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, ДСП, оббивка - тканина, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина: 2050 мм.
Глибина: 800 мм.
Висота: 800 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Тип дивана | прямой |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Глубина дивана | 80 см |
| Длина дивана | 205 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |