
от 8 940 ₴
Крісло в офіс з натурального дерева та ДСП Карат Sofa
Крісло Карат (Karat) - є універсальною моделлю. Йому можна знайти масу варіантів застосування. Це і Ваш домашній кабінет, і офіс і навіть хол. Конструкція крісла міцна і надійна, розрахована на високі навантаження в умовах офісу. Саме крісло стильне і красиве із зручною посадкою. Як покриття Ви можете використати, різні матеріали, які представлені на нашому сайті в різноманітній палітрі і з різною текстурою. Це можуть бути як шкірзамінники, так і тканинні рішення. Крiсло вiдмiнно пiдiйде до дивану такої ж моделі.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, ДСП, оббивка - тканина, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина: 950 мм.
Глибина: 800 мм.
Висота: 800 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие спинки | Да |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Глубина кресла | 80 см |
| Ширина кресла | 95 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота кресла с учетом спинки | 80 см |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Категорія тканини | 2 |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Искусственная замша, Искусственная кожа, Микрофибра, Экокожа |
| Подлокотник | 2 (шт.) |