
от 6 312 ₴
Крісло в офіс з натурального дерева та ДСП Конфетті Sofa
Крісло Конфетті (Konfetti) - є оригінальною моделлю крісла для укомплектовування спеціальних зон в офісі або інших приміщеннях. Маленьке акуратне крісло з округлою спинкою, мобільне і зручне. Такі моделі часто зустрічаються в холі банку або приймалень. Конструкція крісла міцна і надійна, розрахована на високі навантаження в умовах офісу.
Як покриття Ви можете використати, різні матеріали, які представлені на нашому сайті в різноманітній палітрі і з різною текстурою. Це можуть бути як шкірозамінники, так і тканинні рішення.
Модель Конфетті розроблена в двох модифікаціях: диван і крісло, все для зручності комплектації і правильної організації простору Вашої кімнати. Підберіть для себе потрібний варіант і користуйтеся із задоволенням.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, ДСП, оббивка - тканина, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина: 670 мм.
Глибина: 550 мм.
Висота: 1000 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 100 см |
| Глубина кресла | 55 см |
| Ширина кресла | 67 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |