

от 7 614 ₴
Модульний диван в офіс Палермо-1 Sofa
Диван Палермо-1 (Palermo - 1) - є досить популярною моделлю для укомплектовування офісних приміщень, зон очікування в найрізноманітніших установах. Конструкція дивана міцна і надійна, розрахована на високі навантаження. Сам диван стильний і красивий із зручною посадкою.
Модель Палермо-1 зручна і мобільна, вибирайте і користуйтеся із задоволенням.
Як покриття Ви можете використати, різні матеріали, які представлені на нашому сайті в різноманітній палітрі і з різною текстурою. Це можуть бути як шкірозамінники, так і тканинні рішення.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, ДСП,метал, оббивка - тканина, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина: 1500 мм.
Глибина: 650 мм.
Висота: 810 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Тип дивана | модульный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота дивана с учетом спинки | 81 см |
| Глубина дивана | 65 см |
| Длина дивана | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, металл, ДСП |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |