
от 8 915 ₴
Крісло в офіс Шері Sofa
Крісло Шері (Sheri) - є оригінальною моделлю овального крісла для укомплектовування спеціальних зон комфорту в офісі або інших приміщеннях. Ця яскрава красива модель, буде доречна навіть в інтер'єрі кафе або піцерії. Модель Шері розроблена в двох модифікаціях: диван і крісло, все для зручності комплектації і правильної організації простору Вашої кімнати. Підберіть для себе потрібний варіант і користуйтеся із задоволенням.
В якостi покриття Ви можете використати, різні матеріали, які представлені на нашому сайті в різноманітній палітрі і з різною текстурою. Це можуть бути як шкірозамінники, так і тканинні рішення.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, ДСП, оббивка - тканина, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина: 800 мм.
Глибина: 800 мм.
Висота: 640 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 64 см |
| Глубина кресла | 80 см |
| Ширина кресла | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Ножки | пластик |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |
| Подлокотник | Нет |