
от 12 024 ₴
Крісло в вітальню Сіті Sofa
Універсальна модель крісла виглядає завжди сучасно і елегантно, залишається легкою і прекрасною, притягуючи своїм зовнішнім виглядом, створюючи в кімнаті особливу атмосферу комфорту. Вiдмiнно пiдiйде до дивану цієї ж моделі.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, фанера, оббивка - тканина.
Габаритні розміри:
Ширина: 920 мм.
Глибина: 1020 мм
Висота: 940 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Нет |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота сидения | 94 см |
| Глубина | 102 см |
| Ширина | 92 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Ножки | пластик |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |