


от 15 515 ₴
Крісло в вітальню Кардинал Sofa
Увага: красивий вигин підлокітника може бути прикрашений дерев'яною різьбленою накладкою, що якісно додає шику цій моделі.
Цiна за рiзьблену накладку: 1092 грн за пару.
Крісло Кардинал (Kardinal) - солідна і дуже зручна модель крісла для будинку і офісу. А також, чудове доповнення до дивану і куточку Кардинал. Пишні форми крісла м'які і потопаючі. Воно стане прекрасним доповненням при оформленні інтер'єру класичних віталень.
Крісло не розкладне.
Габаритнi розмiри:
Ширина - 1180 мм.
Глибина: 1000 мм.
Висота: 1050 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево, оббивка: тканина, шкiра, штучна шкiра.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Нет |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Велюр |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 105 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 118 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |