



от 32 352 ₴
Кутовий диван розкладний в вітальню Оскар Sofa
Кутовий диван Оскар (Oscar) - сучасна модель куточка від фабрики Sofa. Оригінальний дизайн спинки дивана виділяє його з асортименту подібних куточків. Окрім оригінального зовнішнього вигляду кутовий диван Оскар оснащений усім необхідним: великими і зручними подушками для сидіння, маленькими декоративними подушечками, коробом для бiлизни і механiзмом розкладання дельфін. Диван чудово виглядає в однотонних тканинах або шкiрозамiнниках самих різних кольорів. А ось декоративнi подушки можна зробити яскравими і різнокольоровими.
Розмiр спального мiсця: 1450х2100 мм.
Габаритнi розмiри:
Ширина - 2500 мм.
Глибина: 1670 мм.
Висота: 910 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево, оббивка: тканина, шкiра, штучна шкiра.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Искусственная замша, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Да |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 6 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 91 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | взаимозаменяемый |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 167 |
| Длина дивана | 250 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Сиденье | искусственная кожа, ткань |