

от 42 565 ₴
Кутовий розкладний диван в вітальню Жан Sofa
Великий і зручний кутовий диван Жан - це втiлення затишку і домашнього комфорту. М'які форми, нестандартний дизайн зробили цю модель улюбленцем в сім'ях, де люблять проводити час разом і приймати багато гостей. Простота і лаконічність виробу підкреслена оригінальною поличкою у підлокітника, що саме по собі і стильно і зручно. Диван легко і просто перетворюється на повноцінне ліжко за допомогою розкладки - "пантограф" (єврокнижка з пружинним механізмом). У кутовому секторі і під основним сидінням розташовані просторі білизняні ніші для постільного приладдя. Кутовий диван Жан особливо гарно виглядає в однотонних тканинах самих різних відтінків. Декоративна полиця, в кольорі венге темний, завжди виглядає підкреслено і контрасно.
Розмiри спального мiсця: 1400х2700 мм.
Габаритнi розмiри:
Ширина - 3380мм.
Глибина: 1580 мм.
Висота: 900 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево, оббивка: тканина, шкiра, штучна шкiра.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Тик-так (Пантограф) |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Искусственная замша, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 270 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | взаимозаменяемый |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 158 |
| Декоративная полка | на подлокотнике внизу |
| Длина дивана | 338 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Подлокотник | кожзам, ткань |
| Сиденье | искусственная кожа, ткань |