



5 158 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ДИВАНА МІЛЕНІУМ SOFA
Пуф Міленіум Sofa
Пуф Міленіум Sofa є елементом модульного дивана Міленіум Sofa
Сучасний, модний, комфортний кутовий диван для відпочинку. У основі дивана п'ять незалежних модулів. Кожен модуль є закінченою частиною, і може використовуватися як окремо, так і разом з іншими елементами.
Збирайте свій модульний диван в необхідній комплектації і Ваша оселя завжди буде затишною і комфортною.
Габаритнi розмiри:Ширина - 900 мм.
Глибина: 600 мм.
Висота: 440 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево, оббивка: тканина, шкiра, штучна шкiра.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево, ДСП |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 44 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Длина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 (7.2$) |