







4 610 ₴
Стіл-трансформер Флай Мікс Меблі - мега практичний столик, який легко перетворюється з журнального на обідній стіл. Ніжки виготовлені з натурального дерева, стільниця з ДСП, покритий зверху склом. Механізм трансформації виготовлений із квадрат-труби товщиною 2 мм, оснащений газовими підйомниками та пружинами, пофарбований порошковою фарбою, витримує великі навантаження. Завдяки механізму трансформації журнальний стіл розкладається в обідній, збільшується у довжину та висоту. М'який підйом стільниці перед розкладкою.
У складеному вигляді виріб виглядає естетично та стильно. Стіл Флай відрізняється універсальністю: його можна використовувати як просторий обідній стіл, зручний журнальний столик у вітальні.
Габаритні розміри:
Матеріал: ніжки - масив деревини; каркас, стільниця - ДСП+скло з УФ друком; механізм - метал.
Колір: Темний горіх + скло Абстракція, Темний горіх + скло Кава tc054, Венге + скло Закат fp-1010, Венге + скло Вогонь, Білий + скло Міст fp-1118.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Декоративные элементы | УФ друк |
| Варіанти виконання | Темний горіх + скло Абстракція |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Да |
| Регулировка размера столешницы | Да |
| Трансформация столика в обеденный стол | Да |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП), стекло |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 902 мм |
| Глубина столика | 602 мм |
| Высота столика | 520 мм |
| Максимальная высота регулируемого столика | 750 мм |
| Минимальная высота регулируемого столика | 520 мм |
| Максимальная длина столешницы раскладного столика | 1204 мм |
| Минимальная длина столешницы раскладного столика | 902 мм |
| Вес столика | 22 кг |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |