





8 632 ₴
М'який кухонний куточок на фігурних ніжках Шотландія Мікс Меблі виробляється з натурального дерева - масиву бука. Спинка та сидіння - м'які, з тканинною оббивкою Шотландія 1а, Mebtex. Під сидінням передбачено два короби для зберігання. Кухонний куточок має стильний, солідний вигляд, прикрасить будь-яку кухню, зробивши її по-справжньому затишною, комфортною та функціональною. Традиційна шотландська клітинка вдало поєднується із поверхнею дерев'яних елементів. Кут може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Характеристики:
Корпус (каркас): натуральне дерево (бук)
Оббивка: тканина Шотландія 1а, Mebtex
Колір (відтінок) меблів: горіх
Колір оббивки: сіро-бежевий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | левый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 910 мм |
| Глубина уголка | 1100 мм |
| Длина уголка | 1550 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Раскладной стол | Нет |
| Стол | Нет |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |