
892 ₴
Табурет з натурального дерева з м'яким сидiнням Глорія БИС
Табурет з натурального дерева з м'яким сидiнням - відмінне доповнення інтер'єру кухнi. Вiн виконаний на основі надійного каркасу, а саме: з натурального дерева грабу, сидiння - з приємної на дотик тканини, яка не мнеться і не брудниться при належній експлуатації. Посилений каркас, додатковий царговий пояс і фабричне складання забезпечують високу міцність і довговічність.
Матерiал: каркас - натуральне дерево грабу, сидiння - тканина.
Розмiри:
Висота: 450 мм.
Ширина: 330 мм.
Довжина: 330 мм.
Каркас та нiжки можуть бути пофарбовані в наступні варіанти кольорів

Варiанти кольорiв оббивки дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Тканина другої категорії +10% до вартостi виробу.
Тканина третьої категорії +20% до вартостi виробу.
Вибір тканини для оббивки сидiння:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БИС |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Редвуд, Ваниль, Дуб рустикаль, Кремовый, Дуб молочный, Венге магия, Слоновая кость (ivory), Белый, Каштан |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Сиденье | натуральное дерево |