


2 904 ₴
Стiлець з натурального дерева з м'якою спинкою Клуб БИС
Стілець з натурального дерева в стилі модерн, з м'яким сидінням і спинкою, вигнутими спереду і прямими ніжками ззаду - відмінне доповнення інтер'єру кухнi або вiтальнi. Посилений каркас, додатковий царговый пояс і фабричне складання забезпечують високу міцність і довговічність.
Матерiал: каркас - натуральне дерево грабу, сидiння та спинка- тканина.
Розмiри:
Висота: 1020 мм.
Ширина: 450 мм.
Довжина: 470 мм.
Каркас та нiжки можуть бути пофарбовані в наступні варіанти кольорів

Варiанти кольорiв оббивки дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Тканина другої категорії +10% до вартостi виробу.
Тканина третьої категорії +20% до вартостi виробу.
Вибір тканини для оббивки сидiння:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БИС |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Каштан, Белый, Редвуд, Ваниль, Дуб молочный, Орех светлый, Кремовый, Дуб рустикаль, Слоновая кость (ivory) |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Ножки | натуральное дерево |