
2 633 ₴
Крiсло з натурального дерева Клуб БИС
Крiсло з натурального дерева з твердими пiдлокiтниками - відмінне доповнення інтер'єру вiтальнi або спальнi. Посилений каркас, додатковий царговый пояс і фабричне складання забезпечують високу міцність і довговічність.
Матерiал: каркас - натуральне дерево грабу, сидiння та спинка- тканина.
Розмiри:
Висота: 1020 мм.
Ширина: 570 мм.
Довжина: 470 мм.
Каркас та нiжки можуть бути пофарбовані в наступні варіанти кольорів

Варiанти кольорiв оббивки дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Тканина другої категорії +10% до вартостi виробу.
Тканина третьої категорії +20% до вартостi виробу.
Вибір тканини для оббивки сидiння:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БИС |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Нет |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Рогожка, Хлопок, Велюр, Жаккард |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Полоска |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 102 см |
| Глубина | 47 см |
| Ширина | 57 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа сиденья | пенополиуретан |