


1 700 ₴
Стiлець з натурального дерева з м'якою спинкою та сидінням Неаполь БИС
Важливо: стiльцi продаються тiльки кратно 4 штукам!
Стiлець з натурального дерева з м'якою спинкою і сидінням - відмінне доповнення інтер'єру кухнi або вiтальнi. Вiн виготовляється з деревини буку. Конструкція - розбірна з прихованими гвинтами, за технологією складання IKEA.
Матерiал: каркас - натуральне дерево буку, сидiння та спинка - щільна тканина антикіготь.
Розмiри:
Висота: 975 мм.
Ширина: 455 мм.
Глибина: 535 мм.
Складська програма фабрики БИС. Виготовляються тільки в певних тканинах і кольорах.
Можливий колiр деревини: бiлий, венге, рустикаль, топлене молоко.

Варiанти кольорiв оббивки:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БИС |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Венге, Дуб рустикаль, Белый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 535 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |