


1 893 ₴
Стiлець з натурального дерева з твердою спинкою Космо БИС
Важливо: стiльцi продаються тiльки кратно 4 штукам!
Стiлець з натурального дерева - відмінне доповнення інтер'єру кухнi або вiтальнi. Не дивлячись на лаконічний дизайн, стілець Космо виглядає красиво і вишукано. Такі меблі відмінно впишуться у будь-який інтер'єр, додадуть комфорту і стануть його стильною родзинкою. Стiлець виготовляється з деревини буку. Конструкція - розбірна з прихованими гвинтами, за технологією складання IKEA.
Матерiал: каркас - натуральне дерево буку, оббивка сидiння - щільна тканина антикіготь.
Розмiри:
Висота: 925 мм.
Ширина: 470 мм.
Глибина: 550 мм.
Складська програма фабрики БИС. Виготовляються тільки в певних тканинах і кольорах.
Можливий колiр деревини: бiлий, венге, рустикаль, топлене молоко.

Варiанти кольорiв оббивки:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БИС |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Венге, Дуб рустикаль, Белый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 925 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |