



28 992 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРГАРИТА ЕЛІТ МІКС МЕБЛІ КАШТАН
Ліжко Маргарита Мікс Меблі з вишуканої колекції Еліт виконане в класичному, оригінальному стилі. Модель з високою різьбленою формою узголів'я приємно впадає у вічі і стає чудовою прикрасою в спальному інтер'єрі. Особливу екстравагантність виробу надає м'яке узголів'я, обшите шкірозамінником Sky Andero White, Bibtex і декороване ґудзиками. Узголів'я прикрашене вирізами та різьбленим візерунком. Ізніжжя з декоративним вигином. Ліжко виготовлене з натурального дерева (масив вільхи 100%) у кольорах горіх, каштан та білий. Для нанесення різних відтінків використовуються якісні, безпечні лакофарбові матеріали та дуже дорога послідовна технологія їхнього нанесення, в результаті якої чудово видно неповторну структуру дерева.
Ліжко Маргарита - це неймовірно красива та комфортна модель, призначена для спальних кімнат, оформлених у класичному стилі. Такий дизайн привнесе в інтер'єр спальні елегантність та дух аристократизму. Ліжко Маргарита – гідна прикраса Вашої спальні!
Основа під матрац ламелі.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 160 х 200 см.
Матеріал: натуральное дерево, масив вільхи/шкірозамінник Sky Andero White, Bibtex.
Колір: каштан/білий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 179 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Изножье кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Каркас кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |