



от 12 622 ₴
Крісло розкладне в вітальню з натурального дерева Монако Скіф
Розкладне крісло Монако - обов'язково стане прикрасою Вашої вітальні. Воно має каркас з натурального дерева, а завдяки мiцнiй конструкції та якiсному матерiалу прослужить багато рокiв. Поєднуючи це крісло з диваном цієї ж моделі, можна створити стильний комплект меблів.
Спосіб розкладання крісла: єврокнижка.
Розмiри спального мiсця: 620х1670 мм.
Габаритнi розмiри:
Ширина - 740 мм.
Глибина: 1100 мм.
Висота: 880 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево (бук масив), оббивка: тканина.
Основа спального місця: пружинний блок.
Опори: натуральне дерево.
Декоративні елементи: натуральне дерево.
Увага: цiна крiсла залежить від категорії обраної Вами тканини!







Увага: доплата за кольори: венге, сiрий - 221 грн, бiлий, ванiль - 442 грн.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Жаккард, Велюр |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 88 см |
| Глубина | 110 см |
| Ширина | 74 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 167 см |
| Ширина спального места | 62 см |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |