

от 7 005 ₴
Дзеркало прямокутне з фацетом Анжеліка В04-F БЦ-Стол є поєднанням вишуканого вигляду і високих експлуатаційних характеристик. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні креплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало прямокутне з фацетом Анжеліка В04-F БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 3,0 см
Ширина рами: 5,0 см
Матеріал: пластик
Колір рами - золото.
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою, фацет 20 мм
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма прямокутник), см - 90х50, 110х60, 120х65, 140х70.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 90х50 |
| Цвет | Серебро |