

от 5 993 ₴
Дзеркало квадратне з фацетом Анжеліка В04-F БЦ-Стол є поєднанням вишуканого вигляду і високих експлуатаційних характеристик. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні креплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало квадратне з фацетом Анжеліка В04-F БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 3,0 см
Ширина рами: 5,0 см
Матеріал: пластик
Колір рами - золото.
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою, фацет 20 мм
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма квадрат), см - 60х60, 80х80, 100х100, 120х120.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 60х60 |
| Цвет | Серебро |