



от 5 040 ₴
Дзеркало квадратне з фацетом Ванесса В03-F БЦ-Стол - це поєднання класичного стилю і універсальності. Модель з легкістю впишеться в дизайн будь-якої спальні, вітальні або ванної кімнати. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні
креплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало квадратне з фацетом Ванесса В03-F БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 2,2 см
Ширина рами: 3,4 см
Матеріал рами: пластик
Колір рами на вибір/назва моделі:
Ціна дзеркала однакова, при виборі будь якого кольору із перелічених!!!
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою, фацет 20 мм
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма квадрат), см - 60х60, 80х80, 100х100, 120х120.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 60х60 |