



от 2 889 ₴
Дзеркало прямокутне Вікторія В02 БЦ-Стол володіє візуальною строгістю і стриманістю колірної гами, що вигідно поєднується з дизайном будь-якої спальні, вітальні або ванної кімнати. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні
креплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало прямокутне Вікторія В02 БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 1,3 см
Ширина рами: 1,7 см
Матеріал рами: пластик
Колір рами на вибір/назва моделі:
Ціна дзеркала однакова, при виборі будь якого кольору із перелічених!!!
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма прямокутник), см - 90х50, 110х60, 120х60, 140х70.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Толщина | 13 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 90х50 |
| Цвет | Серебро |