


от 8 688 ₴
Ліжко односпальне в спальню та дитячу з натурального дерева Л-122 Скіф
Увага: ціна ліжка вказана без матраца.
Односпальне ліжко Л-122 - виконане в сучасному стилі та відмінно підійде для підліткової або гостьової кімнати. Воно має каркас з натурального дерева, а завдяки мiцнiй конструкції та якiсному матерiалу прослужить багато рокiв. Воно наповнить Вашу спальню теплом та затишком, та стане головним мiсцем для вiдпочинку.
Виготовляється в різних кольорах та розмірах. Для даної моделі ліжка доступне комбінування кольорів.
При бажанні ліжко комплектується виїзною шухлядою +2236 грн до вартостi виробу.
Розмір спального місця по довжині виконується: 1900 та 2000 мм, на ціну не впливає.
Розмiри спального мiсця: 800/900/1000х1900/2000 мм.
Габаритнi розмiри:
Ширина: 900/1000/1100 мм.
Довжина: 2000/2100 мм.
Висота узголів'я: 840 мм.
Висота підніжжя: 330 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево (хвоя).
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Кальвадос, Венге, Ваниль, Красное дерево, Белый, Серый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 84 см |
| Длина кровати | 200 см |
| Ширина кровати | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |