





от 16 561 ₴
Двоярусне ліжко в дитячу кімнату з натурального дерева Л-306 Скіф
Увага: ціна ліжка вказана без матраца.
Двоярусне ліжко Л-306 - ідеальне рішення для невеликої кімнати. Завдяки універсальному дизайну, воно підійде до кімнати з будь-яким сучасним інтер'єром. Верхнє ліжко має захисний бортик, що забезпечить безпеку сплячій дитині. Модель виготовлена з натурального матеріалу - масиву хвойних порід дерев. Цей матеріал відрізняється міцністю і витримує великі навантаження.
Модель випускається в двох модифiкацiях: Л-306 та Л-306-А (двоярусне лiжко з додатковим лiжком).
Розмір спального місця по довжині виконується: 1900 та 2000 мм, по ширинi: 800 та 900 мм, на ціну не впливає.
Розмiри спального мiсця: 800/900х1900/2000 мм.
Габаритнi розмiри:
Ширина: 890/990 мм.
Довжина: 2020/2120 мм.
Висота: 1600 мм.
Матерiл: каркас - натуральне дерево (хвоя).
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный, Кальвадос, Венге, Ваниль, Красное дерево, Белый, Серый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Комод | 0 шт |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Тумбочка | 0 шт |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 90 см |
| Длина детской кровати | 202 см |
| Общая высота детской кровати | 160 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Модифікація | Л-306 |