

от 2 772 ₴
Дзеркало прямокутне Глорія B01 БЦ-Стол - це самий незвичайний, загадковий і необхідний предмет інтер'єру будинку, який постійно вабить до себе. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні кріплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало прямокутне Глорія B01 БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 1,4 см
Ширина рами: 1,4 см
Матеріал рами: пластик
Колір рами: золото
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма прямокутник), см - 90х50, 110х60, 120х60, 140х70.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 90х50 |
| Цвет | Серебро |