









от 5 093 ₴
Дзеркало прямокутне з фацетом Діана B02-F БЦ-Стол - один із важливих елементів інтер'єру будинку, квартири, офісу. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні кріплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало прямокутне з фацетом Діана B02-F БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 1,5 см
Ширина рами: 2,2 см
Матеріал рами: пластик
Колір рами на вибір/назва моделі:
Ціна дзеркала однакова, при виборі будь якого кольору із перелічених!!!
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою та фацетом 20 мм
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма прямокутник), см - 90х50, 110х60, 120х60, 140х70.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 90х50 |