









150 233 ₴
Спальня з натурального дерева Ріана Скіф
Спальня Ріана - це розкішний гарнітур, який зробить інтер'єр Вашої спальні неповторним. Спальня Ріана - це спальня з масиву дерева, екологічно безпечна і надійна по відношенню до інших спалень. Спальні гарнітури з натурального дерева підкреслюють не лише солідність їх володарів, але і свідчать про розуміння хазяїв особливої цінності і якості життя, яким ділиться з нами природа. По надійності ніякий спальний гарнітур не зможе порівнятися з дерев'яним. Вiн створює особливу красу, яка не зрівняється ні з чим.
Елементи спальні можна обирати по бажанню (купувати окремо).
Даний гарнітур складається з 7 елементів:
1. Шафа ШФ-14 (1 шт);
2. Ліжко Л-222 (1 шт - без матраца);
3. Трюмо Т-14 (1 шт);
4. Комод К-8 (1 шт);
5. Тумба ТБ-12 (2 шт);
6. Пуф-2 (1 шт).
Матерiал: натуральне дерево (хвоя).
Габаритнi розмiри:
Лiжко Л-222:
Висота: 1080 мм.Ширина: 1800 мм.
Довжина: 2000 мм.
Шафа ШФ-14:
Висота: 2090 мм.
Ширина: 1460 мм.
Глибина: 610 мм.
Трюмо Т-14:
Висота: 1930 мм.
Ширина: 1450 мм.
Глибина: 480 мм.
Комод К-8:
Висота: 800 мм.
Ширина: 1190 мм.
Глибина: 480 мм.
Тумба ТБ-12:
Висота: 550 мм.
Ширина: 460 мм.
Глибина: 360 мм.
Пуф-2:
Висота: 500 мм.
Ширина: 450 мм.
Глибина: 330 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 7 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Ваниль, Красное дерево, Белый, Кальвадос, Орех темный, Ольха светлая, Серый, Венге |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 119 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 108 см |
| Длина кровати | 200 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 193 см |
| Глубина столика | 48 см |
| Длина столика | 145 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Ширина тумбы | 46 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 209 см |
| Глубина шкафа | 61 см |
| Ширина шкафа | 146 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Пуф | 1 шт |
| Туалетный столик | Да |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |