

10 904 ₴
Комод в спальню, вітальню з натурального дерева К-6 Скіф
Комод К-6 має елегантний стриманий дизайн, який ідеально доповнить Ваш інтер'єр. Вiн має міцні двері, завдяки чому, Ви легко зможете надійно розмістити книги, іграшки та одяг. Таким чином, виріб легко переносить постійну експлуатацію і подовжується його термін служби.
Матерiал: натуральне дерево.
Розмiри:
Висота: 800 мм.
Ширина: 620 мм.
Глибина: 480 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Кальвадос, Ваниль, Красное дерево, Венге, Серый, Орех темный, Белый, Ольха светлая |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 62 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |