

18 659 ₴
Комод в спальню, вітальню з натурального дерева К-18 Скіф
Комод К-18 - класичний, універсальний комод для зберігання Ваших домашніх речей. Гармонійно буде виглядати в класичному інтер'єрі. Вiн неодмінно прикрасить Вашу спальну кімнату, додасть додаткового затишку і комфорту. Комод займає небагато місця, компактний, місткий з вишуканим дизайном. Вiн має шiсть висувних шухляд.
Матерiал: натуральне дерево.
Розмiри:
Висота: 1070 мм.
Ширина: 840 мм.
Глибина: 460 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Кальвадос, Ваниль, Красное дерево, Венге, Серый, Орех темный, Белый, Ольха светлая |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 107 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 84 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |