









от 3 104 ₴
Дзеркало квадратне Жанетт B01 БЦ-Стол допоможе підібрати образ перед робочим днем, побаченням або вечіркою. Ідеально впишеться в інтер'єр будь якого дому. Дзеркало вологостійке, поліроване по периметру єврокромкою, в оригінальній пластиковій рамі. Усі дзеркала обов'язково бронюються захисною плівкою, а також мають настінні кріплення. За бажанням можливе виготовлення дзеркал нестандартного розміру.
Характеристики Дзеркало квадратне Жанетт B01 БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Глибина дзеркала: 2,2 см
Ширина рами: 2,4 см
Матеріал рами: пластик
Колір рами на вибір/назва моделі:
Ціна дзеркала однакова для всіх кольорів рами перелічених вище!
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри Ш*В (форма квадрат), см - 60х60, 80х80, 100х100, 120х120.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Пластик |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, см (Ш*В) | 60х60 |