


16 386 ₴
Трюмо в спальню з натурального дерева Т-12 Скіф
Трюмо Т-12 прекрасно підійде для тих, хто любить якісні та красиві речі в своєму будинку. Незважаючи на те, що трюмо виконано в класичному стилі, воно буде гармонійно виглядати в будь-якій сучасній спальні. Виконано із екологічно чистих і безпечних матеріалів. Трюмо має мiцну конструкцiю, тому прослужить багато рокiв.
Можливе комбінування кольорів. При комбінації кольорів додається доплата 5-30% до вартостi, залежно від обраних кольорів.
Матерiал: натуральне дерево (хвоя).
Розмiри:
Висота: 1830 мм.
Ширина: 1100 мм.
Глибина: 570 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Красное дерево, Ольха светлая, Ваниль, Кальвадос, Орех темный, Венге, Белый, Серый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Пуфик | Нет |
| Тумба | 0 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 183 см |
| Глубина столика | 57 см |
| Длина столика | 110 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |