

16 386 ₴
Дзеркало навісне з натурального дерева Д-2 Скіф
Дзеркало Д-2 - виготовлене з натурального дерева згідно інноваційних технологій і модних тенденцій. Воно стане гарним доповненням до трюмо, в коридорі та спальні.
Матерiал: натуральне дерево (хвоя).
Розмiри:
Висота: 1470 мм.
Ширина: 710 мм.
Глибина: 50 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Дерево |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Угол поворота | 0 град. |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1470 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 710 мм |