



5 463 ₴
Етажерка з натурального дерева Е-24 Скіф
Етажерка Е-24 підійде до будь-якого інтер'єру і допоможе підтримувати порядок в домі, особливо по відношенню до дрібних речей. Натуральне дерево, з якого вона виготовлена, створить ефект присутності природи і наповнить повiтря свіжим запахом хвойного лісу. Етажерка має вiдкритi полицi, для зберiгання речей. Куди б Ви не поставили такий предмет меблів, вiн завжди буде родзинкою Вашої кімнати!
Можливе комбінування кольорів. При комбінації кольорів додається доплата 5-30% до вартостi, залежно від обраних кольорів.
Матерiал: натуральне дерево (хвоя).
Розмiри:
Висота: 1240 мм.
Ширина: 800 мм.
Глибина: 300 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Комплектация колесиками | 0 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха темная, Ваниль, Кальвадос, Натуральная сосна, Белый, Красное дерево, Орех темный, Серый, Венге |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Высота этажерки | 1240 мм |
| Глубина этажерки | 300 мм |
| Ширина этажерки | 800 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | натуральное дерево |
| Полки этажерки | натуральное дерево |
| Фасады этажерки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |