




4 627 ₴
Стілець драбинка з натурального дерева СД-1 Скіф
Стілець драбинка з натурального дерева зi складним сидінням. Особливістю цієї моделі є те, що вона уміє трансформуватись зi стільця в драбинку для легкого доступу до верхніх полиць. Такий стільчик є гарною покупкою для кухні або вітальні.
Матерiал: каркас - натуральне дерево (хвоя).
Розмiри:
Висота: 920 мм.
Ширина: 400 мм.
Глибина: 480 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Красное дерево, Белый, Ваниль, Орех темный, Кальвадос, Серый, Ольха темная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |