





1 463 ₴
Табуретка в кухню з натурального дерева ТК-12 Скіф
Табуретка ТК-12 - гарна і зручна. Вона здатна додати інтер'єру Вашої кухні новизни і затишку. Табуретка має якісно виконану міцну конструкцію на чотирьох ніжках. Сам каркас виробу виконаний з натурального дерева, тому вiн не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох рокiв.
Матерiал: каркас - натуральне дерево (хвоя).
Габаритнi розмiри:
Висота: 450 мм.
Ширина: 330 мм.
Глибина: 330 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Кальвадос, Венге, Ваниль, Красное дерево, Белый, Серый |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Высота | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |