






от 1 040 ₴
Табуретка в кухню з натурального дерева з м'яким сидінням ТК-14 Скіф
Увага: цiна залежить вiд категорії обраної Вами тканини!
Табуретка ТК-14 відмінна модель, яка зуміє зацікавити споживача. Вона виконана в привабливому дизайні, в ергономічній формі, та здатна забезпечити максимальний комфорт своєму користувачеві.
Матерiал: каркас та нiжки - натуральне дерево (хвоя), сидiння - тканина.
Габаритнi розмiри:
Висота: 450 мм.
Ширина: 310 мм.
Глибина: 310 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

Варiанти тканин для оббивки сидiння:



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Кальвадос, Венге, Ваниль, Красное дерево, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |