



699 ₴
Табуретка в кухню з натурального дерева з м'яким сидінням ТК-16 Скіф
Квадратний табурет з натурального дерева на різьблених ніжках з м'якою оббивкою. Табурет ТК-16 - відмінне доповнення інтер'єру кухнi
Матерiал: каркас та нiжки - натуральне дерево (бук), сидiння - тканина.
Габаритнi розмiри:
Висота: 450 мм.
Ширина: 310 мм.
Глибина: 310 мм.
Важливо: табуретка ТК-16 виготовляється тiльки в натуральному кольорi, тканина може бути рiзною тiльки перша категорiя (на вибiр виробника).
Варiанти тканин для оббивки сидiння:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Сиденье | натуральное дерево |