



822 ₴
Дитячий стілець з натурального дерева С-3 Скіф
Дитячий стілець С-3 є універсальним варіантом. Його зможуть використовувати як діти так і дорослі. Даний стілець є безпечним і стійким до перепаду вологи. Вiн має мiцну конструкцiю, адже виготовлений з натурального дерева, тому прослужить багато рокiв.
Матерiал: каркас та нiжки - натуральне дерево (хвоя).
Габаритнi розмiри:
Висота: 420 мм.
Ширина: 270 мм.
Глибина: 270 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный, Серый, Ольха светлая, Белый, Венге, Кальвадос, Красное дерево, Ваниль |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Высота стульчика с учетом спинки | 420 мм |
| Глубина стульчика | 270 мм |
| Ширина стульчика | 270 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |