







2 780 ₴
Стілець обідній в кухню, вітальню з натурального дерева з м'якою спинкою Жур-11 Скіф
Стілець Жур-10 - це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантність, практичність і довговічність. Стілець з натурального дерева з м'яким сидінням і м'якою спинкою. Вiн естетично виглядає в будь-якому інтер'єрі, та поєднує в собі не тільки комфорт, але і високу якість. За допомогою такої моделі можна відмінно облаштувати кафе, ресторан або кухню в будинку, також такий стілець гармонійно впишеться в офісне приміщення і буде дуже комфортним для відвідувачів.
Матерiал: натуральне дерево (бук).
Розмiри:
Ширина: 460 мм.
Глибина: 540 мм.
Висота: 990 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконануну в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

Можливi тканини для оббивки:



| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный, Кальвадос, Красное дерево, Венге, Ваниль, Ольха темная, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Высота | 990 мм |