






от 2 826 ₴
Стілець обідній в кухню, вітальню з натурального дерева з м'якою спинкою Жур-12 Скіф
Увага: цiна залежить вiд категорії обраної Вами тканини!
Стілець Жур-12 - це втілення стилю, вишуканого смаку і витонченості. Стілець з м'яким сидінням і м'якою високою спинкою ергономічної форми. Вiн естетично виглядає в будь-якому інтер'єрі, та поєднує в собі не тільки комфорт, але і високу якість.
Матерiал: натуральне дерево (бук).
Розмiри:
Ширина: 430 мм.
Глибина: 490 мм.
Висота: 101 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконануну в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

Можливi тканини для оббивки:



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Кальвадос, Венге, Ваниль, Красное дерево, Белый, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Обивочный материал | Ткань |