



62 362 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛІВОРНО СВІТ МЕБЛІВ
Модульні меблі Ліворно від меблевої фабрики Світ Меблів виготовлені у вінтажному стилі. Ідеально підійдуть для заміських будинків або ж великих кімнат. Масивні з фрезіровкою комоди, бар та вітрина прикрасять Вашу кімнату і додадуть їй старовинного стилю. Меблі Ліворно можуть бути виготовлені в білому кольорі або в кольорі - каштан, вінтажний стиль надає темно-коричнева або золота патина.
До складу вітальні входять такі елементи:
Матеріали:
Колір: каштан/прованс темний (патина) або білий/прованс світлий (патина)
Загальні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Белый с золотой патиной |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3320 мм |
| Глубина стенки | 490 мм |
| Высота стенки | 2370 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Каштан/прованс/темний |