





84 351 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІВАЛЬДІ СВІТ МЕБЛІВ
Вітальня Вивальдi - це прекрасний вибір для тих, хто нададає перевагу розкоші і вишуканості в інтер'єрі свого дому. Вона виконана в класичному стилі і має цікавий малюнок на фасадах. Вітальня виготовлена з ДСП, тому досить міцна і стійка до різних зовнішніх умов. На свій смак, Ви можете отримати як весь набір, так і підібрати найбільш підходящі Вашому будинку складові.
До складу вітальні входять такі елементи:
Розміри стінки:
Корпус: піно.піно або горіх (лак,ДСП).
Фасади: піно.піно або горіх (лак,ДСП), художній друк.
Модель комплектується підсвіткою.
Тумба обладнана висувною шухлядою на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Комод | 2 шт |
| Секция под телевизор | Нет |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 5000 мм |
| Глубина стенки | 520 мм |
| Высота стенки | 2230 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | Піно |
| Производитель | Мир мебели |