


53 541 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МЕБЛЕВОЇ СИСТЕМИ ЛАЦІО СВІТ МЕБЛІВ
Модульні меблі Лаціо від меблевої фабрики Світ Меблів виготовлені у вінтажному стилі. Ідеально підійдуть для заміських будинків або ж великих кімнат. Масивні з фрезіровкою комоди, бар та вітрина прикрасять Вашу кімнату і додадуть їй старовинного стилю. Меблі Лаціо можуть бути виготовлені в білому кольорі або в кольорі - каштан, вінтажний стиль надає темно-коричнева або золота патина.
До складу вітальні входять такі елементи:
Матеріали:
Колір: каштан/прованс темний (патина) або білий/прованс світлий (патина)
Загальні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3580 мм |
| Глубина стенки | 495 мм |
| Высота стенки | 2236 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, стекло |