







9 820 ₴
Ліжко односпальне 80х200 дерев'янне букове Зевс Лев
Ліжко Зевс від ТМ Лев - чудовий варіант для сну та відпочинку. Цікавий і сучасний дизайн з високим узголів'ям, вдало комбінується з високими показниками ергономіки. Ізніжжя ліжка має невелику висоту, що відкриває доступ до спального місця з будь-якого боку, завдяки чому ліжко можна встановити в будь-якому місці кімнати.
Ліжко виконане з натуральної деревини (бук щит) з використанням сучасних технологій обробки і фарбування, що дозволять зберегти природну структуру матеріалу. На вибір пропонується кілька варіантів фарбування корпусу.
Відмінно пасують до ліжка приліжкові тумби ТМ Лев.
Характеристики:
Матеріал: бук (щит);
Основа під матрац: ламелі букові клеєні, крок ламелей - 5,5 см
Спальне місце: 80х190(200), 90х190(200) см
Розмір ліжка:
Різні варіанти кольорів:

Додаткові опції:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЛЕВ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 101 см |
| Длина кровати | 207 см |
| Ширина кровати | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 40 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |