


5 080 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГЕРМАН GERBOR
Меблі Герман представлена в красивому кольорі дуб стірлінг з добре видимою дерев'яної текстурою. Характеризується масивними формами, строгими прямими лініями, металевими вставками і подовженими ручками сталевого кольору.
Тумба ГЕРМАН з чотирма секціями і м'яким сидінням - елемент модульної системи German Gerbor від фабрики Gerbor-Україна.
Розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб стирлинг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |