




32 475 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНИ FREEDOM МИКС МЕБЛІ СЛОНОВА КІСТКА
Розкішна і елегантна спальня Freedom Мікс Меблі вражає своїм чудовим дизайном. Виготовлена з натурального дерева - дуб, ця модель поєднує в собі природне тепло матеріалу і високий стиль, який буде доречним в найвишуканіших інтер'єрах спалень. Дизайн і функціональність меблiв Freedom роблять їх особливо вдалим вибором для тих, хто найбільше цінує розкіш і елегантність!
Дві приліжкові тумби служать для розташування світильників та зберігання будь яких дрібниць. Головною прикрасою спальні є просторе двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям, це чудове поєднання кольору й оббивки шкірозамінника з прошивкою ромб на узголів'ї.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
До складу спальні входять наступні елементи:
Корпус: слонова кістка (дуб масив).
Фасади: слонова кістка + патина золото (дуб масив).

Ліжко комплектується ламелями.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 175 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 52 см |
| Глубина тумбы | 48.5 см |
| Ширина тумбы | 58 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | искусственная кожа, натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |